topacz

Masz ochotę przeżyć coś wyjątkowego w okolicach Wrocławia? Szukasz atrakcji odpowiedniej zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych? Odwiedź Zamek Topacz i Park Iluminacji „Magiczna Podróż”. Rewelacyjne wrażenia gwarantowane. Spójrz, co warto wiedzieć o tym miejscu i dlaczego stało się must-visit dla mieszkańców Wrocławia i nie tylko.

Magiczna podróż dla każdego

Zimowy Park Iluminacji mieszczący się nieopodal Zamku Topacz to widowisko dla każdego. Można wybrać się tam jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, by w nastrojowym klimacie przygotować się do tego święta lub też odwiedzić Park Iluminacji w każdy inny zimowy wieczór i podziwiać urok tego miejsca.

To miejsce dla osób z wyobraźnią. Jeśli odpowiednio ją wysilisz, to masz szansę na spływ kajakiem, lot samolotem czy też lot balonem… a wszystko to na skutek spektakularnej scenografii połączonej z klimatyczną muzyką.

„Magiczna Podróż” to widowisko, które powraca po letniej przerwie. Już od końca października mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą oglądać świetlne scenerie i zachwycać się ich rozmachem. Tym razem są dwa razy większe niż w zeszłym roku!

Atrakcja dla każdego

Kogo ucieszy spacer wśród miliona światełek? Każdego! Multimedialny spacer po bajkowej krainie będzie doskonałą rozrywką dla maluchów, ale i osób dorosłych. W tym miejscu najważniejsze jest światło i dźwięk oraz własna wyobraźnia, która podpowiada niesamowite scenariusze.

Na terenie 50-hektarowego parku wokół Zamku Topacz każdego wieczoru rozbłyskają światła kreujące przygodowy nastrój. Trasa spacerowa to półtora kilometra usłane świetlnymi dekoracjami. Motywem przewodnim jest podróż dookoła świata i na każdym kroku będzie można się o tym przekonać. Za powstanie Parku Iluminacji „Magiczna podróż” odpowiedzialna jest wrocławska spółka Lumina. Poza ogrodem świateł usytuowanym nieopodal Wrocławia Lumina organizuje także Park Iluminacji w Ogrodzie Dendrologicznym  Poznaniu, w Ogrodzie Botanicznym w Lublinie oraz w Bydgoszczy w Parku Leśnym-Myślęcinek.