Rozważasz zakup auta używanego, ale masz wątpliwości co do bezpieczeństwa tego typu rozwiązania? Kupno samochodu z niepewnego źródła może powodować zastrzeżenia. Z pomocą przychodzi program Das WeltAuto stworzony dla osób zainteresowanych zakupem używanego samochodu na sprawdzonych warunkach.

Das WeltAuto – na czym polega?

Kupno używanego samochodu bez ryzyka? To możliwe. Dzięki programowi Das WeltAuto można nabyć auta znanych marek, takich jak Volkswagen, SEAT, Škoda, Opel, Merceses, Audi czy BMW od pewnego sprzedawcy. Program jest stworzony dla osób, które chętnie zakupiłyby używane auto, ale nie mają zaufania do prywatnych sprzedawców.

W programie można znaleźć przede wszystkim marki należące do koncernu Volkswagena, czyli Audi, Škoda, SEAT oraz oczywiście Volkswagen, ale nie tylko. Dostępne są również auta Toyota, Mazda, Opel, KIA, BMW, Mercedes-Benz, Volvo, Peugeot, Nissan, Mitsubishi czy Fiat. Więcej informacji na temat programu oraz dostępnych aut znajdziesz na stronie: https://centrumwroclaw.pl/dwa/.

Gwarancja jakości w programie Das WeltAuto

Kupno używanego samochodu wcale nie musi wiązać się ze stresem. Jeśli na przykład marzy Ci się używany VW, program Das WeltAuto to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Auta sprzedawane w programie nie budzą zastrzeżeń pod względem swojego stanu technicznego. Każde auto, nim trafi do programu, przechodzi szczegółową kontrolę pod względem oceny bezpieczeństwa i stanu technicznego. Test składa się aż z 117 etapów, nie ma więc mowy o pominięciu nawet najmniejszej usterki pojazdu. Każde auto jest też zweryfikowane pod kątem bezwypadkowości, historii, roku produkcji oraz przebiegu. W przypadku uszkodzenia jakiejkolwiek części zostaje wymieniona na wysokiej jakości komponent zgodny z wymogami programu Das WeltAuto.

Gdy znajdziesz już interesujący Cię model, możesz umówić się na jazdę próbną. W tym celu znajdź najbliższy salon i ustal termin, a obsługa zadba o to, by samochód został odpowiednio przygotowany. Coraz większa liczba salonów sprawia, że znalezienie odpowiedniego nie powinno stanowić większego problemu.

Nie musisz płacić gotówką – sposoby finansowania w programie Das WeltAuto

Spodobał Ci się model auta w programie Das WeltAuto, ale nie dysponujesz gotówką lub chcesz kupić auto na firmę? Różne sposoby finansowania oraz elastyczne podejście do klienta pozwala dostosować metodę zakupu do własnych potrzeb. Do wyboru jest między innymi zakup na raty czy też leasing, a także możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia. Co więcej, wszystkie auta w programie objęte są minimum roczną gwarancją, co sprawia, że klient może mieć pewność szybkiego usunięcia usterek. Klientom, którzy oddają na dłużej auta do naprawy, proponowane są samochody zastępcze. Istnieje również możliwość przystosowania auta do własnych potrzeb, na przykład pod kątem dodatkowych usług takich jak zainstalowania nawigacji. Kupno używanego auta we Wrocławiu może być proste i bezpieczne – przekonaj się o tym.